JOURNAL OF BIOTECHNOLOGY AND STRATEGIC HEALTH RESEARCH
Kapak Resmi
96

Journal Contact

Journal phone:
Journal email:
Journal postage adress:

About Journal

Değerli Bilim İnsanları,


Biyoteknolojik ve Stratejik Sağlık Araştırmaları Dergisi (JOURNAL OF BIOTECHNOLOGY AND STRATEGIC HEALTH RESEARCH) ikinci yılının üçüncü sayısıyla yayındayız.  Deneysel, Biyoteknolojik, Klinik ve Stratejik Sağlık Araştırmaları Derneği'nin bilimsel yayın organı olan dergimiz ülkemizde ve dünyamızdaki geleceği etkileyen kritik sağlık araştırmaları ve bilimsel yazıları yayınlamayı ve yayın dünyasında yeni bir bakış açısı ile yer almayı hedeflemektedir.


Bu sayımızda da bir birinden ilginç derleme, araştırma makaleleri ve olgu sunuları yer almaktadır. 

Derginin hedefleri arasında tamamen İngilizce yayınlanmak, ULAKBİM, pubmed ve SCI-E de taranmak bulunmaktadır. Gelecek sayılarda da tüm makalelerde etik onay aranma koşulu, copyright form ve intihal raporu dergimizin hassasiyetlerinden olacaktır. 


Biyoteknoloji ve sağlık alanlarındaki inovatif yaklaşımlar, çalışmalar, sağlık yönetimi ve toplum sağlığını etkileyen stratejik konularla ilgili son gelişmeleri okuyucularına ulaştırmayı amaçlayan dergimize bu doğrultuda orijinal makaleler derlemeler olgu sunumları ve editöre mektuplarınızla katkılarınızı bekliyoruz. Yeni sayılarda en kritik sağlık konularını konuşurken buluşmak üzere, makale, öneri ve isteklerinizi beklediğimizi bildirmek isteriz. 

Selam ve saygı ile…

Prof. Dr. Mustafa ALTINDİŞ

Editor in Chief

Editor Board

Selma Altındiş;altindis@sakarya.edu.tr ;

SAU Tıp Fak Tıbbi Mikrobiyoloji AD

Journal Information
  • ISSN: 2587-1641
  • e-ISSN: 2587-1641
  • Period: 3 issues per year
  • Start: 2017
  • Publisher: Deneysel, Biyoteknolojik, Klinik ve Stratejik Sağlık Araştırmaları Derneği
  • Country: Guam
Abstracted / Indexed in

No iimformation yet...